04. 07. çarşamba

18:00 – პოლონეთი

19:00 – Turecko

Tuna Kiremitçi:


05. 07. perşembe

18:00 – სლოვაკეთი

19:00 – Turecko

Nedim Gürsel:


06. 07. cuma

18:00 – სლოვაკეთი

Juraj Červenák:

19:00 – Turecko

Ayfer Tunç:


07. 07. cumartesi

18:00 – სლოვაკეთი

19:00 – Turecko

Gonca Özmen:


08. 07. pazar

18:00 – ჩეხური

Alena Mornštajnová:

19:00 – Turecko

Gökçenur Ç.:


09. 07. pazartesi

18:00 – ჩეხური

19:00 – Turecko

Gaye Boralioğlu:


10. 07. salı

18:00 – ჩეხური

Arnošt Goldflam:

19:00 – Turecko

Murat Uyurkulak:


11. 07. çarşamba

18:00 – ჩეხური

Jana Orlová & Petr Čichoň

19:00 – Turecko

Aslı Perker:


12. 07. perşembe

18:00 – პოლონეთი

19:00 – Turecko

Haydar Ergulen:


13. 07. cuma

18:00 – ჩეხური

19:00 – Turecko

Çiler İlhan:


14. 07. cumartesi

18:00 – პოლონეთი

Katarzyna Boni:

19:00 – Turecko

Oya Baydar:


15. 07. pazar

18:00 – სლოვაკეთი

Ľubomír Bendzák:

19:00 – Turecko

Ayşegül Çelik:


16. 07. pazartesi

18:00 – სლოვაკეთი

Daniel Majling:

19:00 – Turecko

Efe Duyan:


17. 07. salı

18:00 – სლოვაკეთი

Silvester Lavrík:

19:00 – Turecko

Saygın Ersin:


18. 07. çarşamba

18:00 – პოლონეთი

Paweł Sołtys:

19:00 – Turecko

Necla Kelek:


19. 07. perşembe

18:00 – ჩეხური

19:00 – Turecko

Murat Özyaşar:


20. 07. cuma

18:00 – სლოვაკეთი

Stanislav Rakús:

19:00 – Turecko

Murathan Mungan:


21. 07. cumartesi

18:00 – სლოვაკეთი

Marián Milčák:

19:00 – Turecko

Haydar Karataş: Zaza


22. 07. pazar

18:00 – უკრაინა

Dmytro Lazutkin:

19:00 – Turecko

Özgür Mumcu:


23. 07. pazartesi

18:00 – უკრაინა

Victoria Amelina:

19:00 – Turecko

Pelin Özer:


24. 07. salı

18:00 – პოლონეთი

Jerzy Kronhold:

19:00 – Turecko

Behçet Çelik:


25. 07. çarşamba

18:00 – ჩეხური

19:00 – Turecko

Faruk Duman:


26. 07. perşembe

18:00 – სლოვაკეთი

Dušan Vicen:

19:00 – Turecko

Sema Kaygusuz:


27. 07. cuma

18:00 – პოლონეთი

Weronika Gogola:

19:00 – Turecko

Bora Abdo:


28. 07. cumartesi

18:00 – ჩეხური

Vít Kremlička

19:00 – Turecko

Lale Müldür:


29. 07. pazar

18:00 – სლოვაკეთი

Valerij Kupka:

19:00 – Turecko

İskender Pala:


30. 07. pazartesi

18:00 – სლოვაკეთი

Michal Hvorecký:

19:00 – Turecko

Hatice Meryem:


31. 07. salı

18:00 – სლოვაკეთი

Jakub Juhás:

19:00 – Turecko

Şebnem İşigüzel:


01. 08. çarşamba

18:00 – უკრაინა

Ostap Drozdov:

19:00 – Turecko

Yadé Kara:


02. 08. perşembe

18:00 – ჩეხური

Martin C. Putna:

19:00 – Turecko

Tarik Tufan:


03. 08. cuma

18:00 – სლოვაკეთი

Petra Nagyová-Džerengová:

19:00 – Turecko

Sedat Demir:

ახალი ამბები

Festivalový spot