04. 07. utorok – სამშაბათი

18:00 – Slovensko

Mila Haugová: Pravda, jadro, zákonitosti

19:00 – Gruzínsko

Datho Turašvili: Džínová generace


05. 07. streda – ოთხშაბათი

18:00 – Slovensko

Ľubomír Feldek (& Family): Báseň k čitateľovi

19:00 – Gruzínsko

Aka Morčiladze: Emancipovat čtenáře


06. 07. štvrtok – ხუთშაბათი

18:00 – Slovensko

Michal Havran: Havran? Je to tak!

19:00 – Gruzínsko

Paata Šamugia: Muž v tygří kůži


07. 07. piatok – პარაკსკევი

18:00 – Poľsko

Malgorzata Rejmer: Milovnice osobitých příběhů

19:00 – Gruzínsko

Mariam Ciklauri: Tradice, modernita, básně


08. 07. sobota – შაბათი

18:00 – Slovensko

Alexandra Salmela: Po fínsky, po slovensky, Salmela

19:00 – Gruzínsko

Thamtha Melašvili: Nový, výrazný hlas


09. 07. nedeľa – კვირა

18:00 – Slovensko

Fedor Gál: Prečo neodstraňovať poštu

19:00 – Gruzínsko

Beso Chvedelidze: Gruzín z Káthmándú


10. 07. pondelok – ორშაბათი

18:00 – Slovensko

Marek Vadas: Čierna na čiernej

19:00 – Gruzínsko

Eka Khevanišvili: Evakuační plán


11. 07. utorok – სამშაბათი

18:00 – Česká republika

Roman Szpuk: Kámen, chorál, tkaničky

19:00 – Gruzínsko

Diana Anfimiadi: Věštit z marmelády


12. 07. streda – ოთხშაბათი

18:00 – Česká republika

Oldřich Janota: Dokážeš letět?

19:00 – Gruzínsko

Lela Samniašvili: Neexistuje žena básnířka


13. 07. štvrtok – ხუთშაბათი

18:00 – Česká republika

Marek Šindelka: Vidění se neztratilo

19:00 – Gruzínsko

Zaza Koškadze: Zombie, která měla ráda literaturu


14. 07. piatok – პარაკსკევი

18:00 – Poľsko

Stanisław Łubieński: Birding Compulsive Disorder

19:00 – Gruzínsko

Nika Džordžaneli: Tomu, kdo přišel včas


15. 07. sobota – შაბათი

18:00 – Slovensko

L'ubomír Bendzák: Jako sa číta báseň

19:00 – Gruzínsko

Nene Kvinikadze: Jednohlasně


16. 07. nedeľa – კვირა

18:00 – Slovensko

Ondrej Štefánik: Paula, pštros a mesto

19:00 – Gruzínsko

Ana Kordzaia-Samadašvili: Jsem už přece velká holka


17. 07. pondelok – ორშაბათი

18:00 – Slovensko

Silvester Lavrík: Lavrík mnohorozmerný

19:00 – Gruzínsko

Rezo Thabukašvili: Třetí oko


18. 07. utorok – სამშაბათი

18:00 – Ukrajina

Oleksij Čupa: Syn doněckého slamu

19:00 – Gruzínsko

Giorgi Arabuli: Hledat sebe, hledat Boha


19. 07. streda – ოთხშაბათი

18:00 – Slovensko

Peter Repka / Ivan Štrpka: Bežci osameli...

19:00 – Gruzínsko

Bathu Danelia: Láska je přítěž


20. 07. štvrtok – ხუთშაბათი

18:00 – Česká republika

Alexej Sevruk: Paradoxy navrtávaný svět

19:00 – Gruzínsko

Giorgi Lobžanidze: Mystika


21. 07. piatok – პარაკსკევი

18:00 – Slovensko

Michal Hvorecký: Strhujúce, zábavné, temné

19:00 – Gruzínsko

Bekha Khurchuli: Konec věty


22. 07. sobota – შაბათი

18:00 – Slovensko

Juraj Briškár: Z pohľadu dvoch pohárov mlieka

19:00 – Gruzínsko

Šotha Iathašvili: Na křídlech


23. 07. nedeľa – კვირა

18:00 – Slovensko

Ján Gavura: Dôstojný pokračovateľ

19:00 – Gruzínsko

Zurab Rthveliašvili: Performer-pionýr


24. 07. pondelok – ორშაბათი

18:00 – Poľsko

Zośka Papużanka: Přesně ví, o co jí jde

19:00 – Gruzínsko

Basa Džanikašvili: Co proti nám má člověk?


25. 07. utorok – სამშაბათი

18:00 – Ukrajina

Teťana Maljarčuk: Próza bez mezer

19:00 – Gruzínsko

Giorgi Kekelidze: Přiložilas mi řasy na řasy


26. 07. streda – ოთხშაბათი

18:00 – Poľsko

Przemysław Witkowski: Král průšvihů, celebrita, virtuos slova

19:00 – Gruzínsko

Thea Thophuria: Mátový mlat


27. 07. štvrtok – ხუთშაბათი

18:00 – Česká republika

Arnošt Goldflam: Příhoda, horror, Agátka

19:00 – Gruzínsko

Kato Džavachišvili: Surrealistické ikony


28. 07. piatok – პარაკსკევი

18:00 – Česká republika

Martin Reiner: Reiner, jeden z milionu

19:00 – Gruzínsko

Gaga Nachucrišvili: Za horizonty


29. 07. sobota – შაბათი

18:00 – Poľsko

Wojciech Górecki: Kavkazský triptych

19:00 – Gruzínsko

Ekaterine Togonidze: Už víc než rok jsem na tom takhle


30. 07. nedeľa – კვირა

18:00 – Ukrajina

Olena Husejnova: Snílek-superhrdinka

19:00 – Gruzínsko

Lela Kodalašvili: Odhalovat emoce


31. 07. pondelok – ორშაბათი

18:00 – Slovensko

Peter Balko: Jedna jediná pekná veta

19:00 – Gruzínsko

Zviad Ratiani: Láska, strach, smrt


01. 08. utorok – სამშაბათი

18:00 – Slovensko

Vladimír Balla: Kafka? Balla!

19:00 – Gruzínsko

Davith Gabunia: Divadlo


02. 08. streda – ოთხშაბათი

18:00 – Slovensko

Monika Kompaníková: Obracať slová, hľadať poradie

19:00 – Gruzínsko

Lia Likhokeli: Smích deviho ženy


03. 08. štvrtok – ხუთშაბათი

18:00 – Česká republika

Petr Hruška: Vlastní, nevlastní, Hruška

19:00 – Gruzínsko

Erekle Deisadze: Systém musí pryč