05. 07. piatok / 星期五

19.00 – Česká republika

Iva Hadj Moussa: Škraloup predátora

19.00 – Taiwan

Apyang Imiq: Ke kořenům







11. 07. štvrtok / 星期四

19.00 – Slovensko

Tomáš Ulej: Ale je slovenská bodka

19.00 – Taiwan

Salizan Takisvilainan: Správce dědictví kmene Bunun



13. 07. sobota / 星期六

19.00 – Slovensko

Katarína Kucbelová: Afirmatívne prijatie

19.00 – Taiwan

Čung Wen-jin: Pouta lásky i ztráty


14. 07. nedeľa / 星期日

19.00 – Slovensko

Jakub Juhás: Podarený experiment

19.00 – Taiwan

Siang Jang: Nezdolný tchajwanský básník


15. 07. pondelok / 星期一

19.00 – Slovensko

Juliana Sokolová: Sústredené bádanie

19.00 – Taiwan

Luo Č’-čcheng: Půlstoletí s dobrodružstvím poezie


16. 07. utorok / 星期二

19.00 – Slovensko

Michal Tallo: Sny z neznámej zeme

19.00 – Taiwan

Sü Čen-fu: Strážce mizejících světů


17. 07. streda / 星期三

19.00 – Česká republika

Petr Šesták: Chodí a sleduje

19.00 – Taiwan

Čang Ťüan-fen: Vypravěčka skrytých životů


18. 07. štvrtok / 星期四

19.00 – Poľsko

Zofia Bałdyga: Čím to je?

19.00 – Taiwan

Li Tchung-chao: Objevování světa ostrovtipem



20. 07. sobota / 星期六

19.00 – Česká republika

Pavel Tomeš: … i něco vážně!

19.00 – Taiwan

Wu Ming-yi: Mluvčí přírody i za hranicemi rodné země


21. 07. nedeľa / 星期日

19.00 – Česká republika

Michal Ajvaz: Města, logos, pasáže

19.00 – Taiwan

Čchen S’-chung: Maják pro ty, kteří jsou neprávem na okraji


22. 07. pondelok / 星期一

19.00 – Česká republika

Ivan Motýl & Elli Tiliu Motýlová: Briketa, šnyt, troska, kostra

19.00 – Taiwan

Tchung Wej-ke: Mistr magického realismu


23. 07. utorok / 星期二

19.00 – Česká republika

Jan Němec: Klíčové, intenzivní – majstrštyk

19.00 – Taiwan

Lien Ming-wej: Vysídlení, migrace, identita a vlast


24. 07. streda / 星期三

19.00 – Slovensko

Viliam Nádaskay: O odchádzaní

19.00 – Česká republika

Chuang Čchung-kchaj: Přetváření tchajwanské literární krajiny


25. 07. štvrtok / 星期四

19.00 – Slovensko

Dominika Sakmárová: Za oponou Ázie

19.00 – Taiwan

Kao I-feng: Mistrovský koktejl kultur a žánrů




28. 07. nedeľa / 星期日

19.00 – Slovensko

Silvia Kaščáková: Smrť a iné kratochvíle

19.00 – Taiwan

Laj Siang-jin: Kronikářka tchajwanské historie


29. 07. pondelok / 星期一

19.00 – Slovensko

Erik Jakub Groch: Hlinený zošit

19.00 – Taiwan

Pching Lu: Znalkyně lidské psychiky




01. 08. štvrtok / 星期四

19.00 – Česká republika

Jan Novák: Novák? Zatím dobrý!

19.00 – Taiwan

Liou C’-ťie: Vypravěčka intenzivních prožitků



Varia