03. 07. sobota

18:00 – Slovensko

Jana Beňová: Tuláčka Bratislavou

19:30 – Česká republika

Petr Váša: Něco totálního


04. 07. nedeľa

18:00 – Slovensko

Mária Ferenčuhová: Hypnotická meditácia

19:30 – Česká republika

Petr Borkovec: Dílo, které okouzluje


05. 07. pondelok

18:00 – Slovensko

Mária Modrovich: Sonda do života členky kultu

19:30 – Česká republika

Petr Stančík: Chrujda, nebo Pravomil?


06. 07. utorok

18:00 – Slovensko

Ivana Gibová: Singles po tridsiatke

19:30 – Česká republika

Petra Soukupová: Nastal jedinečný čas


07. 07. streda

18:00 – Slovensko

Milo Janáč: Za barom aj pod ním

19:30 – Česká republika

Alena Mornštajnová: Vymýšlet & sepisovat


08. 07. štvrtok

18:00 – Slovensko

Silvester Lavrík: Historia magistra, viete?

19:30 – Česká republika

Jan Novák: Co on ví…



10. 07. sobota

18:00 – Slovensko

Peter Šulej: Bratislava ako megapolis

19:30 – Česká republika

Hana Lundiaková: Chaos je nutností




13. 07. utorok

18:00 – Slovensko

Ondrej Štefánik: Rozklad sveta

19:30 – Česká republika

Bianca Bellová: A vůbec, tyhle fragmenty!


14. 07. streda

18:00 – Slovensko

Katarína Kucbelová: Vykročiť z bubliny

19:30 – Česká republika

Oldřich Janota: Dokážeš letět?



16. 07. piatok

18:00 – Slovensko

Laco Kerata: Divadelný život

19:30 – Česká republika

Jan Němec: Veškeré možnosti


17. 07. sobota

18:00 – Slovensko

Ivan Medeši: V domovine neznámy

19:30 – Česká republika

Andrea Vatulíková & Tomáš Hrubiš: To je dojemné...


18. 07. nedeľa

18:00 – Slovensko

Ivan Štrpka: Osamelý bežec

19:30 – Česká republika

Sylvie Richterová: Čas, oheň a obrazy


19. 07. pondelok

18:00 – Česká republika

Zuzana Šmatláková: Spoločenská zodpovednosť

19:30 – Česká republika

Richard Erml: Divadlo a svět


20. 07. utorok

18:00 – Slovensko

Marek Vadas: Z hlbín Afriky

19:30 – Česká republika

Petr Placák: Medorek s fízlem na hřbitově


21. 07. streda

18:00 – Slovensko

Alena Sabuchová: Začarované Podlasie

19:30 – Česká republika

Ondřej Štindl: Strach, nicota, touha, únik


22. 07. štvrtok

18:00 – Slovensko

Dominika Moravčíková: Kontrasty

19:30 – Česká republika

Šimon Leitgeb: Stojím za každým slovem


23. 07. piatok

18:00 – Slovensko

Veronika Šikulová: City, emócie, neha

19:30 – Česká republika

Anna Fodorová: Žádné melodrama!


24. 07. sobota

18:00 – Slovensko

Michal Hvorecký: Znovuzrodenie literárnej fantastiky

19:30 – Česká republika

Ondřej Hübl: Trutnov bez reklamy


25. 07. nedeľa

18:00 – Slovensko

Pavol Rankov: Láskavý humor

19:30 – Česká republika

Petr Hruška & František Hruška: Otec & syn


26. 07. pondelok

18:00 – Slovensko

Mila Haugová: Poetické archívy

19:30 – Česká republika

Vladimír Merta: Obrazy ze stěn!


27. 07. utorok

18:00 – Slovensko

Zuska Kepplová: Neznáme prostredie

19:30 – Česká republika

Jaroslav Rudiš: Winterberg na Národní


28. 07. streda

18:00 – Slovensko

Peter Repka: Dych z plných pľúc

19:30 – Česká republika

Lucie Faulerová: Marie je přitahována smrtí


29. 07. štvrtok

18:00 – Slovensko

Michal Tallo: Opojenie láskou aj zlom

19:30 – Česká republika

Jan Škrob: Bojovně a s vervou


30. 07. piatok

18:00 – Slovensko

Balla: Beznádejný únik

20:30 – Česká republika

Daniel Hradecký: Musíte chodit obezřetně


31. 07. sobota

18:00 – Slovensko

Dominika Madro: Telesnosť a folklór

19:30 – Česká republika

Marek Šindelka: Propad do jiného světa


02. 08. pondelok

18:00 – Slovensko

LiteRAPtúra

Správy